O firmě

Casamoderna

Společnost Casamoderna vznikla propojením mnohaletých zkušeností v oblasti návrhů interiérů s italským designem, výroby atypických interiérů a v neposlední řadě prodeje a pokládky podlahových krytin všech typů. Zastupujeme lídry na zahraničních trzích, a to firmy NOVAMOBILI, MIOTTO, MIDJ, BONTEMPI, JAB, FURNINOVA, CONFORM, VITARELAX, BRINKHAUS, ADRIANI E ROSSI a NOTTEBRAVA. Například můžete použít stejný materiál na sedací soupravu, obývací stěnu a solitéry. Tím se interiér propojí a vzniká nápaditý celek.

Samozřejmostí jsou návrhy bytových i komerčních prostor. V rámci naší dceřiné firmy JSJ Šesták, s dlouholetou zkušeností, vyrábíme jak kompletní atypické interiéry tak i solitérní nábytek. Jsme autorizovaní prodejci obchodní sítě FLOOR FOREVER, což znamená kvalitní podlahy bez kompromisů. Tato firma nabízí ucelenou nabídku kvalitních materiálů od předních světových výrobců BALTERIO (laminátové podlahy z Belgie), HOCO (třívrstvé podlahy z Německa), BERTHOLD (masivní dřevěné podlahy z Německa), BERGLAND PARKETT (třívrstvé podlahy z Rakouska) a v neposlední řadě FLOOR FOREVER EUROVINYL (vinylové podlahy z Belgie).

Našim klientům k jejich spokojenosti předkládáme kompletní návrhy včetně 3D vizualizací. To vše samozřejmě až po seznámení se s klientovým způsobem života a jeho zvyky.. Váš interiér je přeci místo, kde se Vy budete cítit skvěle. Držíme krok s nejmodernějšími trendy co se týče designu, návrhů a výroby. Účast již zmiňovaných značek na nejprestižnějších výstavách, např. v Miláně, je nutností. Každý rok se tam s námi můžete setkat a zažít atmosféru sladěných interiérů v barvách a designu Itálie.

Prioritou je pro nás spokojený klient a věříme, že díky profesionalitě a dlouholetým zkušenostem tomu tak bude nadále.

Děkujeme a těšíme se na setkání s vámi
TEAM CASAMODERNA

Virtuální prohlídka showroomu

Casamoderna showroom - panoramatický pohled

Doporučujeme: Partneři | Mapa stránekMapa stránek