O firmě

Casamoderna s.r.o.

Společnost Casamoderna je interiérové studio, které vzniklo propojením mnohaletých zkušeností v oblasti prodeje designového interiérového nábytku, výroby atypických interiérů a v neposlední řadě prodeje a pokládky podlahových krytin všech typů.

Nyní nově sídlí ve vlastních prostorách v Dolních Břežanech, kde na ploše 450 m2 nabízí ucelený sortiment veškerého interiérového vybavení, rozšířený o vysoce kvalitní německé kuchyně a interiérové dveře.

Filozofií firmy je nabídnout koncovým zákazníkům, ale i spolupracujícím architektům a designérům individuální přístup v příjemném prostředí, kde si můžou vybrat jednotlivé kusy solitérního nábytku od prověřených zahraničních výrobců nebo využít 26 leté zkušenosti společnosti Casamoderna ve výrobě atypického nábytku a zařídit si tak interiér ušitý na míru.

Aby byl interiér kompletní, nesmí chybět doplňky a dekorace. Ani na ty společnost Casamoderna nezapomněla. V jejich studiu najdete velký výběr tapet včetně tapet z přírodních materiálů, koberce celoplošné či kusové s možností volby konkrétního rozměru, designové osvětlení, bytové dekorace či závěsy, záclony, japonské a římské rolety, vše šité na zakázku. A protože interiér začíná vždy od podlahy, naleznete v Casamoderna ucelenou nabídku kvalitních podlah od předních světových výrobců. Vybírat můžete z velkého množství laminátových, vinylových, třívrstvých a masivních podlah.

Doporučujeme: Partneři | Mapa stránekMapa stránek