Tolik možností, ale která je ta správná právě pro Vás? Naši klienti se na nás často obrací právě s tím, že při výběru sedačky zkrátka potřebují poradit, protože se v té široké nabídce nejsou schopni zorientovat. V našem článku se dozvíte na co se soustředit, jaké si položit otázky, aby Vás poté doma nic nepřekvapilo nebo jakou funkci má vlastně pohovka splňovat.

Pohodlná sedačka Rocco od značky Furninova


Pohovka ROCCO

UJASNĚTE SI POŽADOVANÉ FUNKCE

Je velký rozdíl, když vybíráte velkou sedačku pro celou rodinu, dvojsedák nebo pohovku pro chvilky odpočinku s knížkou v ruce. Budete na ní ležet nebo spíš sedět? Budete si přát variabilitu, se kterou můžete pracovat v rámci modulových dílů? Těch variant je opravdu nepřeberné množství, tak tento krok určitě nepřeskakujte.

Designová sedačka Smile Button Furninova


Pohovka 
SMILE BUTTON

ZKOUŠET A TO NĚKOLIKRÁT

 

Váš komfort je na prvním místě a proto se neostýchejte si na pohovky pořádně sednout, uvelebit se a klidně několik minut nechat pocity plynout. Vyzkoušejte područky, různé hloubky sedáků, příjemnost materiálu či výšku samotné konstrukce. Věřte, že se Vám investovaný čas vrátí a radost z nové sedačky bude trvat i roky. 

Pohovka BLUES NIGHT

Pohovka 
BLUES NIGHT
Nadčasová sedačka Newton od Casa Moderna


Pohovka NEWTON

SEPIŠTE SI SEZNAM

Odhadnout detaily je vždy při výběru to nejtěžší a proto doporučujeme sepsání jednotlivých bodů. Materiál, barva, výška, šířka, hloubka sedáků, její umístění (malý nebo vzdušný prostor), područky, funkce (má to být pohovka na relaxaci a sledování Netflix nebo bude určená do foyer pro Vaše obchodní partnery – zkrátka jakýkoli sebemenší detail Vás napadne a klidně více variant). Při výběru materiálu hraje také roli to, zda vaší sedačku budou užívat i vaši domácí mazlíčci. Není třeba mít hned na začátku jasnou představu například o barvě, ale spíš alespoň barevné spektrum, ve kterém se chcete pohybovat. 

Sedačka Sake LC od značky Furninova pro chvilky relaxace

Pohovka SAKE LC
 
NECHTE SI PORADIT

 

Od toho jsme v CASA MODERNĚ pro Vás. Nebojte se zeptat i na z Vašeho pohledu třeba banální dotazy. Budeme se Vám plně věnovat, sami s Vámi probereme nejčastější úskalí výběru velikosti či materiálu a jsme přesvědčeni, že společně s našimi specialisty vyberete Vaší vysněnou.

Jakékoliv dotazy nám napište do kontaktního formuláře,
který naleznete v dolní části na stránce POPTÁVKA.

Sdílejte

Témata článku