Jarní dny jsou tu a spolu s nimi i chvilky pohody na našich balkónech, terasách a zahradách, proto vám přinášíme malou ochutnávku krásného venkovního nábytku od italské značky Nardi.

Zahradní stůl Rio od Nardi

Značka Nardi nabízí praktický elegantní vysokozátěžový zahradní nábytek. Široký sortiment je plný originálních židlí, barových židlí, stolů, servírovacích stolků, sedaček, lehátek a komfortních křesel. 

Nardi představuje dokonalé spojení funkčnosti, designu a kvality. Nábytek se vyrábí z vysoce jakostního odolného polypropylenu s testovanou nosností až do 200 kg. Díky prvotřídním materiálům a špičkovému zpracování vám bude zahradní nábytek dlouho a skvěle sloužit.

Nardi nabízí několik setů nábytku, které vám vytvoří dokonalou atmosféru u bazénu, na terase, v pergole nebo na vaší zahradě. Všechny produkty se nabízí v několika rozmanitých barevných provedeních a rozměrech.

Vychutnejte si paprsky sluníčka spolu s knížkou v ruce v houpacím křesle Folio. 

Na showroom už nám dorazilo několik nejoblíbenějších kousků, a my už se těšíme až pro vás budeme moct opět otevřít, abyste si mohli tyto novinky vyzkoušet.

Pro objednávky nebo jakékoliv dotazy nás kontaktujte: 
tel.: 732 415 433, email: novotna@casamoderna.cz

Sdílejte

Témata článku