Zpátky na blog

Jak vybrat dokonalou pohovku?

12. 03. 2021

Pohovka ROCCO

Tolik možností, ale která je ta správná právě pro Vás? Naši klienti se na nás často obrací právě s tím, že při výběru sedačky zkrátka potřebují poradit, protože se v té široké nabídce nejsou schopni zorientovat. V našem článku se dozvíte na co se soustředit, jaké si položit otázky, aby Vás poté doma nic nepřekvapilo nebo jakou funkci má vlastně pohovka splňovat. 

 

Pohovka SMILE BUTTON

SEPIŠTE SI SEZNAM

Odhadnout detaily je vždy při výběru to nejtěžší a proto doporučujeme sepsání jednotlivých bodů. Materiál, barva, výška, šířka, hloubka sedáků, její umístění (malý nebo vzdušný prostor), područky, funkce (má to být pohovka na relaxaci a sledování Netflix nebo bude určená do foyer pro Vaše obchodní partnery - zkrátka jakýkoli sebemenší detail Vás napadne a klidně více variant). Při výběru materiálu hraje také roli to, zda vaší sedačku budou užívat i vaši domácí mazlíčci. Není třeba mít hned na začátku jasnou představu například o barvě, ale spíš alespoň barevné spektrum, ve kterém se chcete pohybovat. 

 

Pohovka BLUES NIGHT

UJASNĚTE SI POŽADOVANÉ FUNKCE

Je velký rozdíl, když vybíráte velkou sedačku pro celou rodinu, dvojsedák nebo pohovku pro chvilky odpočinku s knížkou v ruce. Budete na ní ležet nebo spíš sedět? Budete si přát variabilitu, se kterou můžete pracovat v rámci modulových dílů? Těch variant je opravdu nepřeberné množství, tak tento krok určitě nepřeskakujte.

 

Pohovka NEWTON

ZKOUŠET A TO NĚKOLIKRÁT

Váš komfort je na prvním místě a proto se neostýchejte si na pohovky pořádně sednout, uvelebit se a klidně několik minut nechat pocity plynout. Vyzkoušejte područky, různé hloubky sedáků, příjemnost materiálu či výšku samotné konstrukce. Věřte, že se Vám investovaný čas vrátí a radost z nové sedačky bude trvat i roky. 

 

Pohovka SAKE LC

 

NECHTE SI PORADIT

Od toho jsme v CASA MODERNĚ pro Vás. Nebojte se zeptat i na z Vašeho pohledu třeba banální dotazy. Budeme se Vám plně věnovat, sami s Vámi probereme nejčastější úskalí výběru velikosti či materiálu a jsme přesvědčeni, že společně s našimi specialisty vyberete Vaší vysněnou.

Jakékoliv dotazy nám napište do kontaktního formuláře, který naleznete v dolní části na stránce KONTAKT.

 

Zpátky na blog
Milí zákazníci, aktuální situace nás znovu posadila do domácích kanceláří, na všech vašich projektech a objednávkách naplno pracujeme, a proto se na nás můžete dále obracet s jakýmikoliv dotazy.
Volat můžete na číslo: 732 415 433 nebo psát na email: info@casamoderna.cz. Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně síly a zdraví!
Developed by