PŘÍRODNÍ OŘECH, KERAMIKA V DEKORU BETONU, next125

Praktické řešení pro vaši rodinnou pohodu

Díky atypickému ostrůvku, který může zároveň sloužit i jako velký jídelní nebo pracovní stůl, získáte v kuchyni příjemnou atmosféru rodinné pohody.

 

Nadčasové materiály s úpravou proti otiskům prstů

Keramická deska Neolith je nejodolnější ze všech pracovních desek na trhu. Můžete na ní krájet, položit rozpálený pekáč. Snadno se čistí a je hygienicky nezávadná. Její betonový vzhled krásně doplňují dekorativní prvky z lakované ořechové dýhy a díky speciální úpravě proti otiskům prstů jsou všechny povrchy kuchyně praktické na údržbu.
 

Luxusní a přehledné zásuvky  

Třešničkou na dortu této kuchyně jsou prostorné kontejnery, které drží jednoduchou linii nenarušenou žádnými úchytkami. Vnitřní vybavení těchto nenápadných kontejnerů vás dostane. Integrované zásuvky na drobné náčiní a příbory, dělící příčky na talíře, skleněné kořenky nebo různé přihrádky z přírodního dubu vám významně usnadní organizaci nádobí a zásob v kuchyni.

 
 

Útulné moderní osvětlení 

Celkový dojem z této kuchyně dokreslují osvětlené police se satinovaným sklem či  zafrézované LED lišty pod horními skříňkami.

 

Špičkové kování s doživotní zárukou 

Kvalitní kování rakouské značky Blum je v této kuchyni standardem - od elektricky ovládaných horních výklopů až po spodní zásuvky na tip-on.

 

Detaily, které jsou vyjímečné

Bezúchytkové otevírání, řešené úchytkovou nerezovou lištou dodává kuchyni odlehčený elegantní ráz. 

 

Pohodlné a praktické ukládání zásob 

Spížní skříň je vybavena mechanismem umožňující pohodlné a přehledné uskladnění a vyhledávání potřebných surovin.

 
 

Elegantní všestranné vaření 

Elegantní design indukční varné desky krásně ladí k betonovému looku celé kuchyně a  kromě čtyř výkonných varných zón obsahuje také mimořádně všestrannou a flexibilní zónu PowerFlex pro vaření s velkými hrnci či s pekáčem.

 

Neotřelý funkční design 

Pracovní desku doplňuje nerezový dřez Blanco, ke kterému také patří designové ořechové prkénko s nerezovým úchytem, které oceníte nejen při mytí a krájení zeleniny. Krásný celkový dojem dotváří atypická dřezová baterie a dávkovač v nerezu.

 

Rozměry kuchyně

 

Pracovní deska: 60 cm šířka, 94 cm výška, 361 cm délka
Obytné skříně: 54 cm šířka, 277 cm výška, 250,5 cm délka
Pracovní stůl/ostrůvek: šířka 98,5 cm, 92 cm výška, 238,5 cm délka

 

Rozmístění skříní nebo skříněk můžete částečně s ohledem na technické řešení kuchyně změnit.

 

Cena kuchyně KERAMIKA, PŘÍRODNÍ OŘECH next125

786.000 Kč vč.15% DPH

393.000 Kč vč.15% DPH

Varnou desku, dřez, baterii a dávkovač v hodnotě 75.000 Kč, od nás dostanete jako dárek. Dopravu a montáž po celé ČR od nás máte zdarma.

 

Pokud si vyberete některý z dalších spotřebičů v této kuchyni (kombinovaná chladnička s mrazákem, mikrovlnka, trouba), dostanete od nás na jakýkoliv spotřebič ještě slevu -30%.

 

Zpět na výpis
Aktuální situace nás znovu posadila do domácích kanceláří a do online prostředí. Na všech vašich projektech a objednávkách však naplno pracujeme, a proto se dále na nás můžete s čímkoliv obracet.
Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně síly a zdraví!
Developed by