ROMEO RELAX

ROMEO_RELAX_3.jpg

ROMEO RELAX je pohovka s lineárními tvary a velkými sedáky, jehož celkový vzhled podtrhuje lehké vysoké podnoží do tvaru U, které se nabízí v chromovém provedení. Pohovku lze doplnit o funkční područku s integrovanou lampičkou, nabíječkou a držákem nápojů. Některé moduly obsahují elektrický mechanismus, jehož ovládání je chytře skryto mezi sedákem a područkou. Mechanismus ovládá zádovou opěrku a opěrky nohou a končí televizní pozicí, která umožňuje sledování TV v naprostém pohodlí. Nabízí se v několika fixních velikostech, ale také jako modulární pohovka s výběrem jednotlivých komponentů, ze kterých lze sestavit libovolné kompozice. Výplň pohovky tvoří ekologická polyuretanová pěna pokrytá 100% polyesterovou vrstvou. Na výběr je z široké škály látkového a koženého čalounění.

Více o produktu naleznete v technickém listu.

ROMEO_RELAX_7.jpg
LUXUS, KTERÝ JEŠTĚ NEZNÁTE ROMEO_RELAX_6.jpg
ROMEO_RELAX_2.jpg ROMEO_RELAX_1.jpg
ROMEO_RELAX_10.jpg
ROMEO_RELAX_12.jpg
ROMEO_RELAX_4.jpg
ROMEO_RELAX_8.jpg
ROMEO_RELAX_14.jpg
ROMEO_RELAX_5.jpg
Milí zákazníci, aktuální situace nás znovu posadila do domácích kanceláří, na všech vašich projektech a objednávkách naplno pracujeme, a proto se na nás můžete dále obracet s jakýmikoliv dotazy.
Volat můžete na číslo: 732 415 433 nebo psát na email: info@casamoderna.cz. Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně síly a zdraví!
Developed by