CONNUBIA - CASA MODERNA

CONNUBIA

Domů > Značky > CONNUBIA

Sdílení emocí, setkávání s rodinou i přáteli vychutnávání si všedních okamžiků. Značka Connubia italské značky Calligaris se svými produkty primárně soustředí na tyto zážitky a proto v jejich nabídce naleznete širokou škálu stolů, jídelních židlí i venkovního nábytku.  

Designové kousky nábytku od značky Connubia
Návrhy nábytku Connubia

Celý koncept této mladé značky se odráží od pocitu sounáležitosti. Do středu své inspirace postavila Connubia setkávání, které se mladistvým a svěžím stylem projevuje v designu samotného nábytku. A toto je ztělesněno i v samotném logu značky, které symbolizuje 3 židle kolem stolu jako nejbezprostřednější představu „být spolu“.

 Produkty značky Connubia jsou vytvořené v ergonomickém a moderním designu. Široký výběr židlí, jídelních stolů i zahradního nábytku včetně stohovatelných židlí či venkovních stolů vyjadřuje spojitost mezi jejich filosofií a samotnými produkty. Díky tomu přináší do vašich domovů přísun nové energie při sdílení emocí a společných zážitků.

Proces návrhu nábytku od značky Connubia
Prvotřídní materiál značky Connubia

 Používané barvy i materiály přísně splňují standardy kvality. Tkaniny jsou jemné na dotek, odolné vůči skvrnám a barvy si zachovávají dlouhou životnost. Keramické desky se vyznačují vysokou odolností a snadnou údržbou. Dřevo je chráněno speciálními malířskými cykly, které nabízejí účinnou bariéru proti skvrnám. Nábytek Connubia má certifikát FSC ® (FSC-C002023), kterým jsou označeny produkty obsahující dřevo z lesů obhospodařované správným odpovědným způsobem podle přísných ekologických, sociálních a ekonomických standardů.

ZJISTIT VÍCE

Katalogy ke stažení:
Katalog 2021 – ZDE

 

Sledujte nás
Otevírací hodiny
Po – St 9:00 – 17:00
Čt 9:00 – 19:00
9:00 – 17:00
So 9:00 – 12:00
Ne zavřeno

 

Velikonoční otevírací doba:

15. 4. 2022 ZAVŘENO

16. 4. 2022 ZAVŘENO

18. 4. 2022 ZAVŘENO

 

Adresa

Náměstí Na Sádkách 705
25241 Dolní Břežany
Czech Republic